Heluz

Kariéra

Volná místa

Laborant - Operátor výrobní linky

Libochovice

Ukázat na mapě

Chcete mít zaměstnavatele, na kterého se můžete spolehnout? Nabízíme Vám skvělý kolektiv a maximální podporu od kolegů (zaučení je samozřejmostí). Ať máte zkušenosti nebo jste absolvent, připojte se k našemu týmu!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • vzorkování surovin a provádění zkoušek vyrobeného zboží
  • kontrola kvality surovin (rozbory, dávkování atd.)
  • vypracování protokolů a reportů
  • úzká spolupráce s výrobou na řešení problémů v rámci kontroly kvality
  • spolupráce při tvorbě a revizích dokumentace a pracovních postupů

Pro tuto práci potřebujete:

  • vyučení bez maturity
  • spolehlivost, pečlivost, týmového ducha a ochotu učit se nové věci
  • počítačovou gramotnost, zejména MS-Word, Excel
  • vysokou motivaci a flexibilitu
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

My Vám za to nabízíme:

  • zaměstnání na dobu určitou, možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • snídaně
  • stravenkový paušál
  • další zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned

Kontaktní formulář

Max. 2MB (pdf, doc, docx)

* takto označená pole je nutné vyplnit