Heluz

Kariéra

Volná místa

Samostatná účetní

Dolní Bukovsko

Ukázat na mapě

Máte rádi práci s čísly? Staňte se součástí našeho ekonomického týmu. Máme vám co nabídnout! Od začátku budete kmenovým zaměstnancem. Každé ráno pro Vás bude připraveno občerstvení formou švédských stolů. Dovolenou si můžete naplánovat podle sebe, nemáme celozávodní volno, za to máme týden navíc. Zaujali jsme Vás? Čtěte dále!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Kompletní vedení účetnictví
  • Příprava podkladů pro sestavení účetních závěrek v souladu s českými účetními předpisy
  • Kontrola shody skladové evidence s účetnictvím
  • Provádění pravidelných měsíčních kontrol
  • Vyhotovení přiznání k DPH, kontrolní hlášení
  • Zajištění dodržování účetních a daňových zákonů
  • Znalost zpracování mzdové agendy - není podmínkou
  • Úzká spolupráce napříč odděleními

Co Vám nesmí chybět?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Analytické schopnosti
  • Zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Vaší výhodou bude:

  • Znalost systému POHODA a Helios Orange (edice iNUVIO)

Za Vaši práci Vám nabízíme:

  • Zaměstnání na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Po roce trvání pracovního poměru - příspěvek na ŽP nebo PP
  • Další zaměstnanecké benefity

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis přes kontaktní formulář nebo na kariera@heluz.cz

Kontaktní formulář

Max. 2MB (pdf, doc, docx)

* takto označená pole je nutné vyplnit